Skip to content Skip to footer

Yönetim Kurulu Saymanı

Temel Aycan Şen

10 Mayıs 1970 tarihinde İzmir’de doğdu. İlkokul eğitimini Hâkimiyet-i Milliye İlkokulu’nda, orta ve lise eğitimini Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi.

Halen aile firması olan ve kuru meyve ihracatı ile iştigal eden ŞENTAŞ Tarım Ürünleri İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Kalite Müdürü ve Yönetim Temsilcisi olarak çalışmaya devam ediyor.

Ege Genç İşadamları Derneği’nin yanı sıra B.A.L Eğitim Vakfı, EBSO Vakfı, İnşaat Mühendisleri Odası ve Alsancak Rotary Kulübü üyesidir.

EGİAD Yönetim Kurulu Geçmiş Donem Başkanı Temel Aycan Şen, halen Ege Bölgesi Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu (EGİFED) Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türk Girişim Ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Türkiye Genç İşadamları Dernekleri Konfederasyonu (TUGİK) Yüksek İstişare Konseyi Başkan Yardımcılığı, Batı Anadolu Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Meclis Üyeliği, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyeliği, İzmir Başkanlar Kurulu üyeliği görevlerini devam ettirmektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Temel Aycan Şen, Almanca, İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Leave a comment

Translate »