Skip to content Skip to footer

Derneğimize Uluslararası Ödül – Yılın Kuruluşu Seçildik!

19. International Business Awards®‘da Yılın Kuruluşu kategorisinde Kentimiz İzmir Derneği olarak Gümüş Ödül kazandık. Bu yıl yürüttüğümüz dört Avrupa Birliği Projesi ile kültürel miras alanında İzmir’e önemli katkılar sunan Derneğimiz, dünyanın dört bir yanından binlerce kurum arasında bu ödülü kazanarak İzmir’e büyük bir gurur yaşattı. 2002 yılından beri düzenlenen ve her yıl 12.000’den fazla adayın yer aldığı ödül programında daha önce ülkemizden Aselsan, Halkbank, Opet, YapıKredi, Axa, Allianz, Hugo Boss gibi kurumlar de ödül almıştı.

19. Uluslararası İş Ödülleri’nin kazananları bugün (15 Ağustos 2022) açıklandı. Dünyanın en önde gelen iş ödülleri programlarından biri olan International Business Awards®’da bu yıl 67 ülkeden bir çok farklı ölçekte şirketler, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları yarıştı. Yılın Şirketi, Yılın Pazarlama Kampanyası, Yılın En İyi Yeni Ürünü/Hizmeti, Yılın Startup’ı, Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ve Yılın Yöneticisi gibi kategorilerde adayların yarıştığı programda sonuçlar belli oldu. Derneğimiz, bu uluslararası programda Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde Yılın Kuruluşu Gümüş Ödülü‘nü kazandı. 2012 yılında kurulan ve bu yıl 10. yıl dönümünü kutlayacak olan Derneğimiz, bu ödül ile İzmir’e bugüne kadar yaptığı hizmetleri de taçlandırmış oldu.

Ödül Töreni Londra’da Gerçekleşecek

Kazananların 15 Ekim Cumartesi günü Londra’da bulunan InterContinental London Park Lane Hotel’de gerçekleşecek olan gala gecesinde ödüllerini alacağı organizasyon, 2019’dan bu yana pandemi sebebiyle fiziksel olarak yapılamıyordu. Stevie Awards kazananları, Haziran ve Temmuz aylarında değerlendirme sürecine katılan dünya çapında 300’den fazla yöneticinin ortalama puanlarına göre belirlendi. Ödülleri takdim eden Stevie Awards organizasyonunun merkezi ABD’de bulunuyor.

Stevie Awards başkanı Maggie Miller, “Bu yıl Stevie kazananlarını şahsen kutlamaya geri dönebildiğimiz için çok heyecanlıyız. Bu yılki ödül sahipleri, şimdiye kadar görmediğimiz kadar yenilikçi, maceracı, ısrarcı ve başarılılar. Londra’daki 15 Ekim ödül törenimizde başarılarını onlarla birlikte kutlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Leave a comment

Translate »